2 Banesa ne Shitje

  • €950
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2019

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy banesa me çmim shumë të volitshëm vetëm 950€/m², në lagjen Bazhdërhane, afër Qylhan-it, Prizren.

Banesat ndodhen në katin e katërt dhe kanë këtë renditje:
➡️ Banesa e parë ka sipërfaqe 96m² dhe posedon qëndrimin ditor, dy dhoma gjumi më të mëdha, koridorin, banjon dhe ballkonin.
➡️ Banesa e dytë ka sipërfaqe 86m² dhe posedon qëndrimin ditor, dy dhoma gjumi, banjon, koridorin dhe ballkonin.
➡️ Banesat janë afër njëra tjetrës dhe është mundësia që të bashkohen në një banesë të vetme, duke arritur sipërfaqe totale 182m².
➡️ Ashensorin funksional.

Të renovuara komplet me një stil modern dhe të pozicionuara në qendër të qytetit, këto banesa ofrojnë zgjidhje afatgjate dhe plotsojnë të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Mundësi që nuk vjen shpesh!

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 11, 2023 at 2:38 pm
  • ID e prones: 2019
  • Çmimi: €950
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina