2 Parcela ne Shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1022

Përshkrim

Ofrohen për #shitje dy #parcela në lagjen “Bajram Curr”, Prizren.

Parcelat posedojn dokumentacion të rregullt dhe infrastruktur të kompletuar, me qasje në rrugë, lidhje me rrymë, ujë dhe kanalizim.

Parcela e parë ka sipërfaqe 31.10 ari (3110m²) kurse parcela e dytë ka sipërfaqe 24 ari (2400m²).

Pozicionohen në një lokacion të përshtatshëm për ndërtimin e shtëpiave, duke qenë në afërsi me shumë shtëpi banimi dhe duke plotësuar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on April 30, 2024 at 3:27 pm
  • ID e prones: 1022
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina