2 Shtepia ne shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2037

Përshkrim

Ofrohen për #shitje dy #shtëpi në Rrugën Fahredin Hoti, Prizren.

Parcela posedon dokumentacion të rrregullt dhe ka sipërfaqe 14 ari (1400m²).

Shtëpiat i posedojnë secila nga 300m² dhe e kanë planimetrinë e njëjtë, me këtë renditje:

◾️Bodrumin i cili mund të shfrytëzohet për arsyje të ndryshme.

◾️ Përdhesa e cila posedon qëndrimin ditor me kuzhinën.

◾️ Kati i parë i cili ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo.

◾️ Kati i dytë posedon Terasën.

◾️ Secila shtëpi e ka edhe garazhën e gatshme.

Të ndërtuara me një stil të veçantë dhe të pozicionuara në një lagje me shumë shtëpi banimi, këto shtëpia ofrojnë të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on March 23, 2024 at 4:53 pm
  • ID e prones: 2037
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina