3 Banesa ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2012
  • 120

Përshkrim

Ofrohen për shitje tre banesa me planimetri të ndryshme në Rrugën De Rada, tek Stacioni i Autobusave, Prizren.

Pozicionohen në qendrën e qytetit të Prizrenit, duke qenë në afërsi 35 metra me “Stacionin e Autobusave”, 50 metra me “Qendrën Shëndetësore (Ambulantën)”, 650 metra me sheshin e “Shadërvanit” dhe 440 metra me qendrat tregtare “Abi Qarshia” dhe “Galeria. Kjo pozitë tregon më së miri për vlerën dhe lehtësimin e të gjitha nevojave për zhvillimin e jetës familjare.

Banesat ndodhen dy në katin e pestë dhe njëra në katin e gjashtë, me këtë renditje:
◾️ Banesa e parë ndodhet në katin e pestë, me sipërfaqe 120m² dhe ka qëndrimin ditor, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe ballkonin.
◾️ Banesa e dytë ndodhet poashtu në katin e pestë, me sipërfaqe 100m² dhe ka qëndrimin ditor, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkonin.
◾️ Banesa e tretë ndodhet në katin e gjashtë, me sipërfaqe 150m² dhe ka qëndrimin ditor, tre dhoma gjumi, dy banjo, depo dhe terasën rreth e rreth.

Posedojn dokumentacion të rregullt, ashensorin dhe janë komplet të përfunduara, përpos dyshemes e cila do të shtrohet sipas dëshirës të blersit.

Të ndërtuara me një stil modern dhe me një pamje mahnitëse të qytetit të Prizrenit, këto banesa ofrojnë kushtet ideale për banim.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 6, 2023 at 3:30 pm
  • ID e prones: 2012
  • Çmimi: I Negociushem
  • Madhësia e pronës: 120 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina