3 Banesa ne Shitje

  • €1,050
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2017
  • 134

Përshkrim

Ofrohen për #shitje tre #banesa me çmim shumë të volitshëm krahasuar me çmimet e tregut, të cilat ndodhen në Rrugën Gjirokastra, në lagjen Ortakoll, Prizren.

Pozicionohen në lagjen më të kërkuar dhe më të pëlqyer për banim në qytetin e Prizrenit, duke pasur në afërsi Qendrat Tregtare, Stacionin e Autobusave, Shadërvanin dhe duke ofruar të gjitha kushtet e nevojshme për çdo familje.

Banesat ndahen në planimetri të ndryshme dhe kanë këto veçori:
◾️ Banesa e parë me sipërfaqe 134m² ndodhet në katin e parë dhe posedon qëndrimin ditor me kuzhinën, dy dhoma gjumi të mëdha, korridorin, banjo, WC dhe ballkonin.
◾️ Banesa e dytë me sipërfaqe 134m² ndodhet në katin e pestë dhe posedon renditjen e njëjtë me qëndrimin ditor me kuzhinën, dy dhoma gjumi të mëdha, korridorin, banjo, WC dhe ballkonin.
◾️ Banesa e tretë me sipërfaqe 117m² ndodhet në katin e pestë dhe posedon qëndrimin ditor me kuzhinën, tre dhoma gjumi, banjo, WC dhe ballkonin.
◾️ Çdo kat i ndërtesës ka vetëm nga tre banesa, gjë që ofron siguri dhe qetësi.
◾️ Ashensorin funksional
◾️ Vendparkingje nëntokësore dhe mbitokësore.

Çmimi i shitjes 1050€/m²

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 7, 2023 at 2:20 pm
  • ID e prones: 2017
  • Çmimi: €1,050
  • Madhësia e pronës: 134 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina