6 Banesa me Qera

  • I negociushem
Të paraqitura Qiradhenie

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2048

Përshkrim

Ofrohen me qera gjashtë banesa në Kompleksin Banesor “PrizrenCoop”, Rruga “William Walker” (ndërmjet “INTEREX” dhe “ETC”), Prizren.

Kompleksi ka kualitet të lartë të ndërtimit, hapësirën gjelbëruese, parkingje nëntokësore dhe mbitokësore.

Banesat janë në kate të ndryshme, me sipërfaqe të ndryshme si: 111m² (Kati i 4), 96.36m² (Kati 7), 93.50m² (Kati i 5), 87.85m² (Kati i 6, 8 dhe 10) dhe kanë këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën e tryezarinë, dy dhoma gjumi, banjo , WC, depo dhe ballkonin.

Pozicionohen në një lokacion shumë të përshtatshëm, duke qenë në afërsi me Shkollat dhe Universitetin “Ukshin Hoti”, kopshtin për fëmijë, qendrat tregtare, qendrën e qytetit dhe duke plotësuar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 25, 2024 at 3:08 pm
  • ID e prones: 2048
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Qiradhenie

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina