Apartamente ne Shitje

  • €1,100
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2030

Përshkrim

B-Lux Real Estate tani edhe në Bregdetin Shqiptar ….

Ofrohen për shitje apartamente me çmime shumë të volitshme me vetëm 1100€/m² në Kompleksin “Royal Residence”, me vendndodhje në bregdetin Shqiptar, Shëngjin.

Kompleksi ka parkingje nëntokësore dhe mbitokësore, Katin Përdhesë i cili do të shfrytëzohet për afarizëm, 8 kate banimi dhe Katin e fundit me pishina relaksuse dhe pamje mahnitëse.

Apartamentet kanë tre lloje të planimetrive si: Apartamneti 1 Gasonjerka , Apartamenti 2 (1+1), Apartmenti 3 (2+1) dhe sipërfaqeve të ndryshme duke filluar me sipërfaqe më të vogla 29m², 37.8m² deri në 120m².

I ndërtuar me një arkitektur moderne, me kualitet të lartë të ndërtimit dhe i pozicionuar në vijën e parë të bregdetit, “Royal Residence” ofron të gjitha kushtet e nevojshme për çdo banor.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on December 14, 2023 at 4:10 pm
  • ID e prones: 2030
  • Çmimi: €1,100
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina