Banesa dhe Lokale ne Shitje

 • €1,700//m²
Të paraqitura Shitje
 • 2024
 • Viti i Ndërtimit

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2013
 • 2024
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrim

Albanica Residence tani edhe në Prizren!

Në zemër të qytetit, po ndërtohet residenca më e bukur në vendin historik.

Ofrohen për #shitje #banesa dhe #lokale me planimetri të ndryshme te “Albanica Residence” e cila ndodhet në Rrugën “Adem Jashari”, lagjen Bazhdërhane, Prizren.

Kompleksi Afaristo-Banesor “Albanica Residence” ka etazhitet: 2B+P+6.
➡️ Dy katet e Bodrumit ofrojnë parkingje të mjaftueshme për çdo njësi banesore dhe çdo lokal afarist.
➡️ Kati Përdhesë me sipërfaqe totale 705.13m² dhe Kati i Parë me sipërfaqe totale 780.03 m² janë të destinuara për afarizëm.
➡️ Kati i Dytë ka sipërfaqe totale 729.10m², me pesë njësi banesore B01- 183.81m², B02- 93.57m², B03- 135.34m², B05- 92.3m² dhe B05- 127.17m².
➡️ Kati i Tretë ka sipërfaqe totale 645.82m², me pesë njësi banesore B06- 155.20m², B07- 87.65m², B08- 112.67m², B09- 88.71m², B10- 104.68m².
➡️ Kati i Katërt ka sipërfaqe totale 645.82m², me pesë njësi banesore B11- 155.20m², B12- 87.65m², B13- 112.67m², B14- 88.71m², B15- 104.68m².
➡️ Kati i Pestë poashtu ka sipërfaqe totale 645.82m², me pesë njësi banesore B16- 155.20m², B17- 87.65m², B18- 112.67m², B19- 88.71m², B20- 104.68m².
➡️ Kati i Gjashtë ka sipërfaqe totale 641.45m² dhe përbëhet nga tre Penthouse me sipërfaqe B21- 195.45m², B22- 221.42m² dhe B23- 152.5m².

Kushtet e ndërtimit që dallojnë projektet e Albanica Homes janë:
◾️ Instalimi Elektrik – Hager
◾️ Hidroizolimi – Sika Plain
◾️ Instalim Hidro – Geberit
◾️ Pompa termike individuale për ngrohje dhe ftohje
◾️ Sistem i alarmit dhe kamerave
◾️ Dritare M – Technologie për 4 sezona me 3 shtresa të xhamit.

Prej vetëm 499€ në muaj, me afat kthimi deri në 30 vjet dhe vetëm me 10% pjesëmarrje, bëhuni pjesë e një projekti me standarde evropiane dhe me cilësi të garantuar nga Behgjet Pacolli, “Albanica Residence” Prizren, projekt i cili do të përfundohet tërësisht në fund të vitit 2024.

Adresë

 • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 10, 2023 at 3:47 pm
 • ID e prones: 2013
 • Çmimi: €1,700//m²
 • Viti i Ndërtimit: 2024
 • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
 • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
 • Verim Morina