Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2033

Përshkrim

Ofrohet për #qera #banesa me sipërfaqe 90m², në Lagjen Bazhdërhane, Prizren.

Banesa ndodhet në katin e parë, tërësisht e renovuar dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe podrumin 40m², i cili mund të shfrytëzohet për arsyje të ndryshme.

Pozicionohet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, në afërsi me çerdhen dhe shkollën, duke ofruar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Posedon parkingun personal mbitokësor dhe hapësirën gjelbëruese.

Lëshohet me qera vetëm për familje dhe për kohë afatgjate.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on February 27, 2024 at 3:22 pm
  • ID e prones: 2033
  • Statusi i Pronës: Qiradhenie

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina