Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2018
  • 121

Përshkrim

Ofrohet për shitje banesa lukzose në Kompleksin Banesor “Sopaj”, me sipërfaqe 121m² në lagjen Bajram Curr, tek “Super Viva”, Prizren.

Posedon dokumetacion të rregullt dhe është tërësisht e mobiluar.

Banesa ndodhet në katin e gjashtë dhe ka këtë renditje:
◾️ Sipërfaqe totale 121m².
◾️ Qëndrimin ditor me kuzhinën dhe tryezarinë.
◾️ Tre dhoma gjumi, dy dhoma më të mëdha me banjo dhe një dhomë për fëmijë.
◾️ Dy banjo dhe ballkonin rreth e rreth banesës në çdo dhomë.
◾️ Dy ashensora funksional.

E renovuar komplet me një stil elegant dhe modern dhe e pozicionuar në afërsi të qytetit dhe qendrave tregtare, kjo banesë ofron zgjidhje afatgjate dhe plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 10, 2023 at 2:30 pm
  • ID e prones: 2018
  • Çmimi: I Negociushem
  • Madhësia e pronës: 121 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina