Banesa ne Shitje

  • €850
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2019
  • 101

Përshkrim

Ofrohet për shitje banesa në Kompleksin banesor “Menada”, i cili ndodhet në lagjen Dardania (ish-Jaglenica), Prizren.

Banesa ndodhet në katin e katërt dhe ka këtë renditje:
◾️ Sipërfaqe totale 101 m².
◾️ Qëndrimin ditor dhe kuzhinën 36.60 m².
◾️ Dy dhoma gjumi, secila me sipërfaqe 14.50 m².
◾️ Korridorin 8.60 m² dhe Depo 1.70 m².
◾️ Banjon 4.40 m² dhe WC 1.70m².
◾️ Ballkonin 4.0 m².

Pozicionohet në një ndër lagjet më të kërkuara për banim në qytetin e Prizren-it dhe është e përshtatshme për zhvillimin e jetës familjare.

Kompleksi është në ndërtim e sipër dhe banesa do të përfundohet në gusht të vitit 2024.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 19, 2023 at 12:49 pm
  • ID e prones: 2019
  • Çmimi: €850
  • Madhësia e pronës: 101 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina