Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2046

Përshkrim

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 55m² në Rrugën “Bingeni”, Lagjja Ortakoll, Prizren.

Banesa posedon dokumentacion të rregullt dhe ndodhet në katin përdhesë.

Shitet komplet e mobiluar dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me tryezarinë, kuzhinën, një dhomë gjumi, banjo, dy depo dhe ballkonin.

Ndodhet në lagjen më të kërkuar për banim në qytetin e Prizrenit dhe posedon hapësirën gjelbëruese dhe parkingun mbitokësor.

Meqenëse është në katin përdhesë, përveç banimit, është e përshtatshme edhe për hapjen e ndonjë zyre apo veprimtarie tjetër.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 14, 2024 at 4:12 pm
  • ID e prones: 2046
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina