Banesat ne Shitje

 • €800//m²
Të paraqitura Shitje
 • 177
 • 2025
 • Viti i Ndërtimit

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2010
 • 177
 • 2025
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrim

Ofrohen për shitje banesat në Komplekset Afaristo-Banesore “Qershia” dhe “Arra”, në lagjen “Dardania” (ish-Jaglenica), Prizren.

Kompleksi “Qershia” përbëhet nga 3 blloqe me etazhitet:
➡️Blloku A (2B+P+7) me 34 njësi banesore,
➡️Blloku B (2B+P+7) me 41 njësi banesore dhe
➡️Blloku C (2B+P+7) me 44 njësi banesore, në lagjen “Dardania” (ish-Jaglenica), Prizren.

Kompleksi “Arra” përbëhet nga blloku A, B dhe C me etazhitet të njëjtë: 2B+P+7 dhe përmbanë gjithësej 168 banesa, duke filluar nga njësitë minimale prej 60.26 m² deri në banesat duplex me sipërfaqe prej 177.17m².

Komplekset ofrojnë mundësi shumë të mira për zhvillimin e jetës familjare me hapësira gjelbëruese, shtigje për këmbësor, hapësira për lojë dhe rekreacion.

Posedojn parkingje të mjaftueshme për çdo njësi banesore dhe çdo lokal afarist.

Komplekset nga ana e stabilitetit janë projektuar dhe ndërtuar sipas standardeve evropiane dhe kanë izolim të kualitetit të lartë në aspektin termik dhe akustik.

Pozicionohen në një lagje të përshtatshme dhe shumë të kërkuar për banim dhe do të përfundohen në vitin 2025.

Adresë

 • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 24, 2023 at 2:22 pm
 • ID e prones: 2010
 • Çmimi: €800//m²
 • Madhësia e pronës: 177 m²
 • Viti i Ndërtimit: 2025
 • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
 • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
 • Verim Morina