Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2030

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy banesa në Kompleksin banesor “Prizren Premium”, i cili ndodhet në lagjen “Bajram Curr”, mbrapa pompës “Shell” dhe “Super Viva”, Prizren.

Kompleksi ka kualitet të lartë të ndërtimit dhe hapësirën gjelbëruese prej 35 ari, duke ofruar kushtet më të mira për jetesë.

◾️Banesa e parë ndodhet në katin e parë, me sipërfaqe 130.37m² dhe posedon qëndrimin ditor me kuzhinën, tre dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe ballkonin.

◾️Banesa e dytë ndodhet në katin e dytë, me sipërfaqe 101m² dhe posedon qëndrimin ditor me kuzhinën, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe ballkonin.

Pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm, duke qenë në afërsi me Shkollën e Mesme “Ymer Prizreni”, Shkollën e Mjeksis “Luciano Motroni”, kopshtin për fëmijë, qendrat tregtare, qendrën e qytetit dhe duke plotësuar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on November 13, 2023 at 4:15 pm
  • ID e prones: 2030
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina