Dy Banesa ne Shitje

  • I negociushëm
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2044

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy banesa në Kompleksin Banesor “PrizrenCoop”, Rruga William Walker (ndërmjet “INTEREX” dhe “ETC”), Prizren.

Kompleksi ka kualitet të lartë të ndërtimit, hapësirën gjelbëruese, parkingje nëntokësore dhe mbitokësore.

◾️ Banesa e parë është në katin e pestë, me sipërfaqe 97m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe ballkonin.

◾️ Banesa e dytë është në katin e shtatë, me sipërfaqe 52.5 m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën, një dhomë gjumi, banjo dhe ballkonin.

Pozicionohen në një lokacion shumë të përshtatshëm, duke qenë në afërsi me Shkollat dhe Universitetin “Ukshin Hoti”, kopshtin për fëmijë, qendrat tregtare, qendrën e qytetit dhe duke plotësuar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on April 25, 2024 at 3:13 pm
  • ID e prones: 2044
  • Çmimi: I negociushëm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina