Dy Lokale ne Shitje

  • I negociushëm
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2042

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy lokale në Kompleksin Afaristo-Banesor “REGB 2”, në Tranzitin e Ri, Prizren.

Lokali i parë posedon sipërfaqe 232.58m² kurse lokali i dytë ka sipërfaqe 500.02m².

Kompleksi është në ndërtim e sipër dhe do të përfundohet në fund të vitit 2025.

Lokalet janë të përshtatshme për zhvillimin e bizneseve të ndryshme, pasiqë ndodhen në një lokacion me frekuentin të lartë dhe kanë qasje në rrugën kryesore të Tranzitit të Ri.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on April 15, 2024 at 2:23 pm
  • ID e prones: 2042
  • Çmimi: I negociushëm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina