Dy Parcela Ne Shitje

  • Super Çmim
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1007

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy parcela me çmime shumë të volitshme krahasuar me çmimet e tregut, të cilat ndodhen afër njëra tjetrës në Rrugën Enver Hadri (e njohur si Rruga e Tenisit), Prizren.

Trojet kanë dokumentacion të rregullt dhe infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

➡️ Parcela e parë ka sipërfaqe 5 ari/500m² dhe janë të ndërtuara dy shtëpi.
➡️ Parcela e dytë ka sipërfaqe 13 ari/1300m².

Pozicionohen në një zonë të banueshme me shumë shtëpi dhe janë afër qendrës të qytetit të Prizrenit, pozitë e cila mundëson zgjidhje afatëgjate për banim.

Adresë

  • Adresë Enver Hadri Prizren
  • Qyteti Prizren
  • Kodi Postar/Zip 20000

Detajet

Updated on April 17, 2023 at 3:22 pm
  • ID e prones: 1007
  • Çmimi: Super Çmim
  • Sipërfaqja e Tokës: 500-1300 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina