Përshkrim

Ofrohen për #shitje dy #prona me çmime të volitshme në qytetin e Prizrenit.

➡️ Shitet #shtëpia e cila ndodhet në Rrugën “Edit Durham”, Lagjja “Durmish Asllan” dhe ka këto veçori:
◾️Parcela është 2.43 ari (243m2) dhe ka qasje në rrugë.
◾️Shtëpia është një katëshe dhe posedon sallonin me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe podrumin.
◾️Dokumentacion të rregullt.

➡️ Shitet #trualli i cili ndodhet në Rrugën “Ismail Qemali”, Lagjja “Arbana” dhe ka këto veçori:
◾️Trualli ka sipërfaqe 4.8 ari (480m2).
◾️Ndodhet në një lagje me shumë shtëpi banimi.
◾️Posedon infrastruktur të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.
◾️Dokumentacion të rregullt.

Adresë

Detajet

Updated on October 12, 2023 at 3:24 pm

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina