Kater basnesa ne shije

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2038

Përshkrim

Ofrohen për shitje katër banesa në Kompleksin “PrizrenCoop”, ndërmjet “Interex” dhe “Etc”, Prizren.

Kompleksi posedon katër hyrje (A1, A2, A3 dhe A4) dhe ndodhet në qendrën e qytetit të Prizrenit, në afërsi me qendrat tregtare “Abi Çarshia” dhe “Galeria”, Shadërvanin, Spitalin e përgjithshëm dhe Universitetin e Prizrenit.

Banesat ndodhen në hyrjen A1 dhe kanë këtë renditje:
◾️ Banesa e parë është në katin e parë, me sipërfaqe 116m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën, tre dhoma gjumi, banjo, WC dhe ballkonin.
◾️ Banesa e dytë është në katin e tetë, me sipërfaqe 116m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën, tre dhoma gjumi, banjo, WC dhe ballkonin.
◾️ Banesa e tretë është në katin e tretë , me sipërfaqe 115m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën, tre dhoma gjumi, banjo, WC dhe ballkonin.
◾️ Banesa e katërt është në katin e gjashtë , me sipërfaqe 115m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën, tre dhoma gjumi, banjo, WC dhe ballkonin.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on March 30, 2024 at 4:03 pm
  • ID e prones: 2038
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina