Lokale me qera

  • I negociushem
Të paraqitura Qiradhenie

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2047

Përshkrim

Ofrohen me qera dy lokale në Rrugën “Xhevat Berisha”, te Spitali i Përgjithshëm, Prizren.

Lokalet kanë parkingun privat dhe dy anët terasën me qasje te Spitali i Përgjitshëm.

Lokali i parë ka sipërfaqe 55m² dhe posedon tre dhoma të ndara, korridorin dhe banjon.

Lokali i dytë ka sipërfaqe 60m² dhe posedon dy banjo.

Pozicionohen në një lokacion shumë të përshtatshëm, sidomos për ordinanca private, duke marrë parasysh që kanë qasje te Spitali i Përgjithshëm dhe ndodhen brenda parkut të bizneseve si “HIB Petrol”, “Avicena”, “Abi Plus” , barnatoreve të shumta dhe bizneseve tjera.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 18, 2024 at 2:45 pm
  • ID e prones: 2047
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Qiradhenie

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina