Lokali Jepet Me Qera

  • I Negociueshem
Të paraqitura Qiradhenie

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2121
  • 97

Përshkrim

Ofrohet për qira lokali në katin përdhesë me sipërfaqe 65m² + 32m² teras, i cili ndodhet në Rrugën Jusuf Gërvalla, te Tregu i Gjelbërt, Prizren.

Posedon dokumentacion të rregullt, me hapësirë të shfrytëzueshme, është funskional dhe i lirë prej datës 01.06.2023.

Pozicionohet në një ndër rrugët më të frekuentuara në qendrën e qytetit të Prizrenit, pozitë e cila e bënë të përshtatshëm dhe të favorshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme.

Lokali është tërësisht i renovuar dhe sistemin e ngrohjes e ka me rrymë elektrike, në dysheme.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 30, 2023 at 4:23 pm
  • ID e prones: 2121
  • Çmimi: I Negociueshem
  • Madhësia e pronës: 97 m²
  • Statusi i Pronës: Qiradhenie

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina