Lokali me Qera

  • I negociushem
Të paraqitura Qiradhenie

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2049

Përshkrim

Ofrohet me #qera #lokali i cili gjendet në Magjistralen kryesore Prizren-Gjakovë, Rogovë.

Lokali ka sipërfaqe 70m² dhe parcelën prej 10 ari me mundësi rritje nëse është e nevojshme.

Lokali është i ndarë në dy dhoma në pjesën e brendshme dhe posedon banjon nga pjesa e jashtme.

I pozicionuar në një lokacion të favorshëm me qasje në një ndër rrugët më të frekuentuara në Kosovë (Magjistralen Prizren-Gjakovë) dhe tërësisht i renovuar, ky lokal është i përshtatshëm për hapjen apo zhvillimin e bizneve të ndryshme.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 31, 2024 at 2:30 pm
  • ID e prones: 2049
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Qiradhenie

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina