Përshkrim

Ofrohen me qera dy kate lokale në objektin i cili ndodhet Rrugën “Zahir Pajaziti”, Lagjja “Lakuriq”, Prizren.

Hapësira totale e katit të dytë dhe të tretë është 610m², ku secili kat posedon 305m².

Lokalet kanë hyrjen e tyre të veçantë, posedojn parkingun mbitokësor dhe janë të gatshme për shfrytëzim.

Pozicionohen në një ndër rrugët më të frekuentuara në qendrën e qytetit të Prizrenit dhe janë të përshtatshme për zhvillimin e bizneseve të ndryshme.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 6, 2024 at 2:43 pm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina