Lokali me qera

  • I Negociushem
Të paraqitura Qiradhenie

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2046

Përshkrim

Ofrohen me qera dy kate lokale në objektin e biznesit “Aurora”, në Rrugën “Jusuf Gërvalla”, Ortakoll, Prizren.

Dy lokalet kanë sipërfaqe totale 400m², ku secili kat posedon 200m² dhe ndodhen në katin e dytë dhe të tretë.

Nëse është e nevojshme mund të rritet sipërfaqja deri në 600m² dhe shfrytëzimin e terasës në katin e fundit.

Objekti pozicionohet në një ndër rrugët me më së shumti qarkullim në qytetin e Prizrenit dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 12, 2024 at 3:39 pm
  • ID e prones: 2046
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Qiradhenie

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina