Lokali Në Shitje

 • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2008
 • 146.88

Përshkrim

Ofrohet për shitje lokali me çmim shumë të volitshëm me sipërfaqe 146.88 m², i cili ndodhet te Qylhani, afër lagjes Bazhdërhane, Prizren.

Lokali posedon dokumentacion të rregullt dhe ndodhet në katin e parë.

Pozicionohet në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit të Prizrenit dhe është e përshtatshme për zhvillimin e çdo lloj biznesi, ku në këtë lagje veprojnë shumë biznese të veprimtarive të ndryshme.

Adresë

 • Adresë Bazhdarane, Prizren
 • Qyteti Prizren
 • Kodi Postar/Zip 20000

Detajet

Updated on April 26, 2023 at 3:11 pm
 • ID e prones: 2008
 • Çmimi: I Negociushem
 • Madhësia e pronës: 146.88 m²
 • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
 • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
 • Verim Morina