Lokali ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura
  • 288

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2022
  • 288

Përshkrim

Ofrohet për #shitje #objekti afarist i cili ndodhet tek rrethi i Bazhdërhanes, Prizren. Pozicionohet në një ndër qendrat më të frekuantuara të qytetit të Prizrenit dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesore. Objekti posedon 288m² me etazhitet B+P+2 dhe ka këto veçori: ◾️ Bodrumi i ka 72m² dhe ka një hapësirë të shfrytëzueshme. ◾️ Kati Përdhesë dhe Kati i Parë së bashku posedojn 144 m² dhe shfrytëzohen për momentin si biznes gastronomie. ◾️ Kati i Dytë ose Nënkulmi posedon 72 m² dhe poashtu është funskional, i kompletuar dhe i gatshëm për shfrytëzim.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on August 13, 2023 at 11:13 am
  • ID e prones: 2022
  • Çmimi: I Negociushem
  • Madhësia e pronës: 288 m²

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina