Lokali ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje
  • 65

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2034
  • 65

Përshkrim

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 65m² në Rrugën “Gjeravica”, Prizren.

Lokali është në katin e parë dhe ndodhet te Stacioni i Autobusave, përballë Qendrës Shëndetësore (Ambulantës).

Posedon dokumentacion të rregullt dhe është i lëshuar me qera.

Pozicionohet në një lokacion me frekuentim të lartë,në qendrën e qytetit të Prizrenit, duke e bërë të përshtatshëm për hapjen apo zhvillimin e biznese të ndryshme.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on March 8, 2024 at 2:43 pm
  • ID e prones: 2034
  • Çmimi: I Negociushem
  • Madhësia e pronës: 65 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina