Lokali ne Shitje

  • I negociushem
Të paraqitura

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2007
  • 750

Përshkrim

Ofrohet për shitje lokali me një çmim shumë të volitshëm në Rrugën William Walker(ish-Teb Banka), në afërsi me Stacionin e Policisë “Alfa”, qendrave tregtare “Abi Çarshia” dhe “Galeria”, në qendrën e qytetit të Prizrenit.

Posedon dokumentacion të rregullt dhe është i lëshuar me qira me kontratë afatëgjate dhe shumë fitimprurëse.

Pozicionohet në udhëkryqin më të frekuentuar të qytetit të Prizrenit, ku kryqëzohen Rrugët me më së shumti qarkullim si: Rruga Tirana ( “Abi Çarshia”, “Galeria”, “Premium Park”) dhe Rruga William Walker (Stacioni Policisë, Zjarrëfiksat, Qendra e Regjistrimit).

Sipërfaqja totale e lokalit është 750m² dhe ka këtë renditje:

➡️ Kati i parë i bodrumit me sipërfaqe prej 125m².

➡️Kati i dytë i bodrumit me sipërfaqe prej 115m².

➡️3 garazha apo parkingje nëntokësore.

➡️Hapësirën për ashensorë(lift).

➡️Përdhesa e lokalit me sipërfaqe 58m².

➡️Kati i parë me sipërfaqe 131m².

➡️Kati i dytë me sipërfaqe 131m².

➡️Kati i tretë me sipërfaqe 131m².

➡️4 parkingje mbitokësore.

➡️Sistemin e ngrohjes me naftë.

◼️ Gjithsej 5 kate dhe 7 vendparkingje me sipërfaqe 750m².

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on April 8, 2023 at 4:17 pm
  • ID e prones: 2007
  • Çmimi: I negociushem
  • Madhësia e pronës: 750 m²

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina