Lokali Per Qira dhe Shitje

 • I negociushem
Të paraqitura

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2005
 • 165

Përshkrim

Adresë

 • Adresë ish-Benafi, Prizren.
 • Qyteti Prizren
 • Kodi Postar/Zip 20000

Detajet

Updated on April 7, 2023 at 2:11 pm
 • ID e prones: 2005
 • Çmimi: I negociushem
 • Madhësia e pronës: 165 m²
 • Sipërfaqja e Tokës: 300 m²

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
 • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
 • Verim Morina