Objekti dhe Parcela ne shitje

 • Cmimi i shitjes €650,000
 • €600,000
 • 1800

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1013
 • 1800

Përshkrim

Ofrohet për shitje parcela 23 ari dhe objekti 1500m², të cilat ndodhen në magjistralen Pizren – Suharekë, në Zonën Kadastrale Lubizhdë, Prizren.

Parcela me sipërfaqe 23 ari (2300m²) posedon dokumentacion të rregullt dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Objekti është dy kat me sipërfaqe 1500m² dhe ka një hapësirë të shfrytëzueshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesore.

Pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm, ku veprojnë biznese të shumta dhe ka qasje të shpejtë në magjistralen kryesore.

Adresë

 • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 19, 2023 at 7:03 pm
 • ID e prones: 1013
 • Çmimi: Cmimi i shitjes €650,000
 • Madhësia e pronës: 1800 m²
 • Sipërfaqja e Tokës: 2300 m²
 • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
 • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
 • Verim Morina