Objekti dhe Parcela në Shitje

 • I Negociushëm
Të paraqitura

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1004
 • 550

Përshkrim

Adresë

 • Adresë Sdreskë, Prizren
 • Qyteti Prizren
 • Kodi Postar/Zip 20000

Detajet

Updated on March 30, 2023 at 11:13 pm
 • ID e prones: 1004
 • Çmimi: I Negociushëm
 • Madhësia e pronës: 550 m²
 • Sipërfaqja e Tokës: 2000 m²

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
 • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
 • Verim Morina