Objekti ne shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2035

Përshkrim

Ofrohet për shitje objekti i njohur si Hotel “Jakova”, në kryqëzimin e Rrugëve “Anton Çetta” dhe “Migjeni”, Gjakovë.

Parcela ka sipërfaqe totale 6.5 ari(650m²), me dokumentacion të rregullt dhe ndodhet në zonën ku lejohet ndërtimi P+3 (Përdhesa + 3 kate).

Objekti ka sipërfaqe prej 450m² podrumin, 600m² përdhesën me lokale dhe gjithësej 18 dhoma me sipërfaqe 600m² në katin e parë, me sipërfaqe totale të objektit 1650m².

Pozicionohet në qendrën e qytetit të Gjakovës, ku ka frekuentim shumë të lartë dhe e bënë të favorshëm për zhvillimin e bizneseve.

Adresë

  • Qyteti Gjakovë

Detajet

Updated on March 11, 2024 at 5:25 pm
  • ID e prones: 2035
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina