objekti ne shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2044

Përshkrim

Ofrohet për shitje lokali në Rrugën “Xhemil Fluku”, Lagjja Jeni Mahall, Prizren.

Lokali ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 95m².

Pozicionohet në një lokacion me frekuentim të lartë,në qendrën e qytetit të Prizrenit, duke e bërë të përshtatshëm për hapjen apo zhvillimin e biznese të ndryshme.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 4, 2024 at 3:29 pm
  • ID e prones: 2044
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina