Objekti ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Qiradhenie Shitje
  • 3500

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2014
  • 3500

Përshkrim

Ofrohet për #shitje ose jepet me qira objekti i cili ndodhet në Rrugën Remzi Ademaj, në zemër të qytetit të Prizrenit.

Parcela ku ndodhet objekti ka dokumentacion të rregullt dhe sipërfaqe 5.1ari (510m²).

Objekti ka shtatë kate dhe sipërfaqe totale 3500m² me këtë renditje 2B+P+5:

◾️ Dy katet e Bodrumit kanë hapësirë prej 1000m² dhe mund të shfrytëzohen për parking ose depo.

◾️ Kati Përdhesë dhe Kati i Parë janë të destinuara për afarizëm.

◾️ Kati i Dytë, Tretë dhe Katërt kanë të njëjtën planimetri dhe posedojn gjithësej 40 dhoma të gatshme secila me banjo, që mund të shfrytëzohen si dhoma hoteli ose për ndonjë veprimtari tjetër biznesore.

◾️ Kati i Pestë ka Terasën me një pamje mahnitëse të qytetit të Prizrenit.

◾️ Posedon dy hapësira për ashensor(lift).

◾️ Njëra ndër përparësitë kryesore është që afër objektit nuk mund të ndërtohet ndonjë ndërtesë tjetër më e lartë ose e njëjtë me të.

Me një ndërtim të kualitet të lartë, me një stil modern dhe elegant, me një lokacion në zonën më të frekuentuar të qytetit të Prizrenit nga turistë anembanë botës, ky objekt ofron zgjidhjen ideale për zhvillimin e biznesit tuaj.

Mundësi që nuk vjen shpesh!

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 22, 2023 at 1:26 pm
  • ID e prones: 2014
  • Çmimi: I Negociushem
  • Madhësia e pronës: 3500 m²
  • Statusi i Pronës: Qiradhenie, Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina