Parcela ne shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1023

Përshkrim

Ofrohet për shitje trualli në Rrugën “Gjin Muzaka”, Lagjja Jaglenic, Prizren.

Trualli ka dokumentacion të rregullt dhe infrastruktur të kompletuar me qasje në rrugë, lidhje me rrymë, ujë dhe kanalizim.

Posedon sipërfaqe 3.78 ari (378m²) dhe ka dimensionet 15.5metra X 40metra.

Pozicionohet në një ndër lagjet më të kërkuara për banim në qytetin e Prizrenit dhe është e përshtatshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 21, 2024 at 3:04 pm
  • ID e prones: 1023
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina