Parcela ne Shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1023

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy parcela me sipërfaqe totale 25 ari në Tranzitin e Ri, Prizren.

Parcelat kanë dokumentacion të rregullt dhe infrastruktur të kompletuar me qasje në rrugë, lidhje me rrymë, ujë dhe kanalizim.

Parcela e parë ka sipërfaqe 15 ari kurse parcela e dytë ka 10 ari dhe mund të shiten komplet ose ndaras.

Pozicionohen në një lokacion shumë të favorshëm dhe të kërkuar për ndërtim të lartë, pasiqë ndodhen në zonën ZSHP-1, me koeficient 3.0 të ndërtimit (Përdhesa+ 11 kate).

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 8, 2024 at 12:47 pm
  • ID e prones: 1023
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina