Parcela ne Shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1024

Përshkrim

Ofrohet për shitje parcela me çmim shumë të volitshëm, e cila ndodhet në Lagjen “Arbana”, afër Shkollës Fillore “Haziz Tola”, Prizren.

Posedon dokumentacion të rregullt dhe infrastruktur të kompletuar me qasje në dy rrugë, lidhje me rrymë, ujë dhe kanalizim.

Parcela ka sipërfaqe 8.77 ari (877m²) dhe ka koeficient ndërtimi 2.5, pasiqë ndodhet në zonën ZSHP, ku lejohet ndërtimi Përdhesa + 5 kate.

Pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm, duke qenë në afërsi me Shkollën Fillore “Haziz Tola” dhe me shumë shtëpi banimi.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 22, 2024 at 2:20 pm
  • ID e prones: 1024
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina