Parcela ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1010

Përshkrim

Ofrohet për shitje parcela me sipërfaqe 50 ari , e cila ndodhet te Tranziti i vjetër, Prizren.

Parcela kan dokumentacion të rregullt dhe infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Pozicionohet në një zonë e cila është e shpallur si Zonë Industriale dhe eshte e përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesore.

Parcela e dytë ka sipërfaqe 50 ari (5000m²) dhe ndodhet mbi Torno Dekor, Tranziti vjetër.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 9, 2023 at 12:50 pm
  • ID e prones: 1010
  • Çmimi: I Negociushem
  • Sipërfaqja e Tokës: 50 ari m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina