Parcela ne Shitje

  • /ari €16
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1011

Përshkrim

Ofrohet për shitje parcela me çmim shumë të volitshëm krahasuar me çmimet e tregut,me sipërfaqe 38.5 ari (3850m²), e cila ndodhet në Rrugën Enver Hadri (Rruga e Tenisit), Prizren.

Posedon dokumentacion të rregullt dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Pozicionohet në një zonë të banueshme me shumë shtëpi, e cila është edhe e shpallur si zonë banimi ZB-1 dhe është afër qendrës të qytetit të Prizrenit, pozitë që mundëson zgjidhje afatëgjate për banim.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 3:13 pm
  • ID e prones: 1011
  • Çmimi: /ari €16
  • Sipërfaqja e Tokës: 38.5 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina