Parcela ne Shitje

  • Çmimi i negociushëm
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1014

Përshkrim

Ofrohet për shitje parcela me sipërfaqe 10.53 ari (1053m²), e cila ndodhet në rrugën kryesore Prizren-Prevall, Sdreskë.

Posedon dokumentacion të rregullt dhe infrastruktur të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Parcela ka dimensione 22 metra me shtrirje në rrugën kryesore x 48 metra dhe ndodhet në anën më të favorshme për ndërtim, ana majt.

Pozicionohet në një lokacion të përshtatshëm për ndërtimin e villave për banim ose për zhvillimin e ndonjë veprimtarie biznesore dhe në afërsi ka villa të ndërtuara.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 17, 2023 at 1:12 pm
  • ID e prones: 1014
  • Çmimi: Çmimi i negociushëm
  • Sipërfaqja e Tokës: 1053 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina