Parcela ne shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1019

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy parcela me sipërfaqe totale 5 ari(500m²), të cilat ndodhen në Rrugën “Epirotët”, lagjja Dardania 2, Prizren.

Parcela e parë ka sipërfaqe 2.74 ari(274m²) kurse parcela e dytë ka sipërfaqe 2.20 ari (220m²).

Posedon dokumentacion të rregullt dhe infrastruktur të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Pozicionohen në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi me shtëpia dhe me një pamje mahnitëse të qytetit të Prizrenit.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on February 19, 2024 at 4:14 pm
  • ID e prones: 1019
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina