Parcela ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1020

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy parcela në nënkalimin e Autostradës në hyrje të Postlishtit, Zona Kadastrale Vlashnje, Prizren.

Parcela e parë posedon sipërfaqe 31 ari(3100m²) dhe 20 shtëpiza një katëshe të ndërtuara në total 695m² kurse parcela e dytë posedon 14 ari(1400m²).

Parcelat kanë infrastruktur të kompletuar me qasje prej 66m² në rrugën kryesore, kanalizim, ujë dhe rrymë.

Mund të shiten ndamas ose komplet me një sipërfaqe totale 45 ari (4500m²).

Pozicionohen në një lokacion me shumë qarkullim, në afërsi me kyçjen në Autostradën “Ibrahim Rugova” dhe janë të përshtatshme për zhvillimin e bizneseve të ndryshme.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on March 18, 2024 at 2:32 pm
  • ID e prones: 1020
  • Çmimi: I Negociushem

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina