Parcela ne Shitje

  • I Negociushem

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2112

Përshkrim

Ofrohet për #shitje #parcela me sipërfaqe 8 hektarë(800ari), e cila ndodhet në rrugën Rogovë-Gjakovë.

Parcela ka dokumentacion të rregullt dhe sipërfaqe e cila mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme biznesore, depo ose ndërtimin e një lagje.

Pozicionohet në një lokacion që kufizohet me dy rrugë dhe ka qasje të shpejtë në magjistralen Prizren-Gjakovë.

Toka mund të ndahet edhe në sipërfaqe më të vogla deri 1 hektarë(100ari) dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë, ujë, rrymë dhe kanalizim.

Adresë

  • Adresë Rogove, Gjakove
  • Qyteti Gjakovë

Detajet

Updated on April 11, 2023 at 3:22 pm
  • ID e prones: 2112
  • Çmimi: I Negociushem
  • Sipërfaqja e Tokës: 800 m²

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina