Përshkrim

Ofrohen për shitje dy parcela në Zonën Kadastale Manishincë, Komuna e Novobërdës.

Parcela e parë ka sipërfaqe 9.28 ari kurse parcela e dytë ka sipërfaqe 9.31 ari, me sipërfaqe totale 18.6 ari.

Posedojn dokumentacion të rregullt dhe infrastruktur të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Pozicionohen në një lokacion me pamje mahnitëse, i rrethuar me gjelbërim dhe janë të përshtatshme për ndërtimin e villave apo bujtinave, të cilat mund të shfrytëzohen për nevoja personale apo si veprimtari biznesore.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on October 7, 2023 at 5:34 pm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina