Parcelat ne Shitje

  • Çmimi i negociushëm

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1015

Përshkrim

Ofrohen për #shitje dy #parcela të cilat ndodhen në Zonën Industriale, Tranziti i Vjetër, Prizren.

Parcelat posedojn dokumentacion të rregullt dhe kanë infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

◾️ Parcela e parë ka sipërfaqe 85 ari dhe është 50 metra larg kyçjes në rrugën kryesore të Tranzitit të vjetër.
◾️ Parcela e dytë ka sipërfaqe 43.14 ari dhe është shumë afër kyçjes në rrugën kryesore.

Pozicionohen në zonën më të përshtatshme në qytetin e Prizrenit, për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesore dhe ndërtimin e depove apo fabrikave, pasiqë është e shpallur edhe si Zonë Industriale.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 30, 2023 at 3:13 pm
  • ID e prones: 1015
  • Çmimi: Çmimi i negociushëm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina