Penthouse ne Shitje

  • Negociushëm
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2023

Përshkrim

Ofrohet për #shitje #penthouse me çmim shumë të volitshëm, me sipërfaqe totale 225.9m², i cili ndodhet në Rrugën William Walker, te Parku i qytetit, Prizren.

Penthouse ndodhet në Kompleksin “Parku” dhe ka këto veçori:
◾️ Sipërfaqja totale 225.9m², 148m² banim dhe 78m² terasa.
◾️Qëndrimin ditor me sipërfaqe 50.20m² dhe Kuzhina me sipërfaqe 10.00m².
◾️ Tre dhoma gjumi me S1= 15.70m², S2= 10.10m² dhe S3= 9.90m².
◾️ Banjo me sipërfaqe 4.90m² dhe Wc-ja 2.95m².
◾️ Korridori posedon 19.25m² dhe Depo me 4.30m².
◾️ Ndërtim i projektuar me materiale të cilësis së lartë.
◾️ Sistemi elektrik do të instalohet me materiale nga kompania Austriake “Schneider Electric”.
◾️ Dritaret nga “Aluplasti” Gjerman me xhama 4 stinorë, antracid nga pjesa jashtme dhe të bardha nga brenda.
◾️ Penthouse do të përfundohet dhe do të jetë i gatshëm për banim në muajin Korrik 2024.
◾️ Çmimi shumë i volitshëm dhe lehtësim në mënyrën e pagesës me afat kohor prej 12 muajve.

Pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm në qendrën e qytetit të Prizrenit, në afërsi me Qendrat Tregtare si “Abi Çarshia” dhe “Galeria”, me Parkun e Qytetit dhe me qasje të shpejtë në Shadërvan, duke plotësuar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on August 22, 2023 at 5:23 pm
  • ID e prones: 2023
  • Çmimi: Negociushëm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina