Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2025

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy prona me super-çmime në qytetin e Prizrenit.

➡️Shitet shtëpia e cila ndodhet në Rrugën “Ahmet Prishtina”, Lagjja Bazhdërhane, afër shkollës “Lekë Dukagjini” dhe ka këto veçori:
◾️ Shtëpia është një katëshe dhe ka sallonin me kuzhinë, dhomën e gjumit dhe banjon.
◾️ Lokalin me sipërfaqe 43m², me qasje në rrugë.
◾️ Parcela është 1.68ari (168m²).
◾️ Posedon garazhën dhe ka dokumentacion të rregullt.

➡️ Shitet #parcela me sipërfaqe 30ari (3000m²)e cila ndodhet në Rrugën Petrovë-Tranzit i Ri, Prizren.
◾️Parcela e ka infrastrukturën e kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.
◾️ Poashtu, ka edhe objektin i cili mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme biznesore.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on September 30, 2023 at 11:09 am
  • ID e prones: 2025
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina