Përshkrim

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 106 ari(10600m2), i cili ndodhet në rrugën Celinë-Bellacërk, Komuna e Rahovecit.

Trualli posedon dokumentacion të rregullt dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore ose ndërtimin e shtëpive.

Pozicionohet në një lokacion i cili ka qasje 100 metra në rrugën kryesore dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Adresë

Detajet

Updated on March 30, 2023 at 11:06 pm
  • ID e prones: 1003
  • Sipërfaqja e Tokës: 106 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina