Shtëpia Malore në Shitje

  • €65,000
Të paraqitura

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1006

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpija malore e cila ndodhet në një lagje të shtëpizave, në komunën e Novobërdës(Artanë).

Parcela me sipërfaqe 4 ari(400m²) posedon dokumentacion të rregullt dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Shtëpija malore përmban Përdhesën dhe Nënkulmim me sipërfaqe prej 110m² dhe ka një hapësirë të shfrytëzueshme për banim.

Pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të pëlqyeshëm, me një pamje mahnitëse, gjelbërim në të gjitha anët dhe vend ku mbizotëron qetësia.

Adresë

Detajet

Updated on April 7, 2023 at 4:31 pm
  • ID e prones: 1006
  • Çmimi: €65,000
  • Sipërfaqja e Tokës: 400 m²

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina