Shtepia ne Shitje

  • I negociushëm
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2042

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpia në Rrugën “Skender Rexhepi”, përballë ish-Benafit, Lagjja Ortakoll, Prizren.

Parcela ka sipërfaqe 1.80 ari (180m²) dhe dokumentacion të rregullt.

Shtëpia është e legalizuar, me sipërfaqe 308m² në total dhe ka këtë renditje:
◾️ Përdhesa posedon parahyrjen, qëndrimin ditor me kuzhinën së bashku me tryezarinë dhe depon.
◾️ Kati i parë posedon tre dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona.
◾️ Kati i dytë posedon tre gjoma gjumi, banjo dhe utiliti.
◾️ Nënkulmi me sipërfaqe 80m² i cili mund të shfrytëzohet për nevoja të ndryshme.
◾️ Oborrin para dhe mbrapa shtëpisë me hapësirën gjelbëruese dhe kuzhinën verore.
◾️ Izolimin e dyfishtë me tulla dhe stiropor.
◾️ Sistemi i ngrohjes është me rrymë, me radiatora.

E renovuar tërësisht në vitet e fundit, me një stil modern dhe të veçantë dhe e pozicionuar në lagjen me të pëlqyer për banim në qendrën e qytetit të Prizrenit, kjo shtëpi ofron të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Mundësi që nuk vjen shpesh….

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on April 12, 2024 at 3:01 pm
  • ID e prones: 2042
  • Çmimi: I negociushëm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina